Kurumsal

SOLAR KAUÇUK Mersin Organize Sanayii Bölgesinde 3000 m2 kapalı,2000 m2 açık, toplamda 5000m2 alana sahip tesisinde, 1 banbury’li karışım dairesi, modern laboratuarı, kontinu proses hatları, kalıphanesi, deneyimli yönetim kadrosu ve TSE-TSEK kalite belgelerinin yanısıra First Quality Certification (FQC) tarafından sertifikalandırılmış ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahip kurumsal bir yapıdadır. .

SOLAR KAUÇUK LTD.ŞTİ.’de ağırlıklı olarak EPDM olmak üzere ihtiyaca gore NR,NBR, ve SBR kauçuk türleriyle imalat yapılmaktadır.Müşteri tarafından aksi belirtilmedikçe -Ölçü standartlarında DIN 7715 Teil3 E2, Hamur standartı olarak DIN 7863 kullanılmaktadır. Geniş bir müşteri ve ürün yelpazesine sahip olan SOLAR KAUÇUK LTD.ŞTİ. buna ilaveten modern donanımlı laboratuarı ve kalıphanesi sayesinde müşterilerinin özel taleplerine gore de üretim yapmaktadır.

SOLAR KAUÇUK LTD.ŞTİ. PVC, ALüminyum, Ahşap Doğrama Sızdırmazlı Fitilleri, Doğalgaz Kelepçe Lastikleri,Dİlatasyon Fitilleri ve özel talepler doğrultusunda çeşitli kauçuk elastomer profiler imal etmektedir. Bunun yanında SOLAR LTD.ŞTİ. hem iç hem dış pazarda geniş bir müşteri ağına sahip olup , üretmiş olduğu ürünleri bölge müdürlükleri ve distribütörler kanalı ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine kalite ve hızlı hizmet ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip olan şirketimizde en büyük yatırım insan olan yatırımdır. İşletmemizdeki Departmanlarımız, Genel Yönetim, Üretim, Kalite Kontrol, Ar-Ge, Pazarlama ve Dış Ticaret. departmanların da uzman yöneticiler, mühendis ve kimyagerler görev yapmaktadır. “Teknoloji ile bir adım önde” olmanın getirdiği yüksek standart özelliğimiz sayesinde, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamayı birincil hedefimiz olarak belirledik.

Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Sürekli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın yanında, kendimizi adadığımız işimizi bizi biz yapan yaratıcılık unsurunu koruyarak sürdürmek ve tüm bunları çevre sorunlarına karşı duyarlı ve dikkatli olarak yürütmek başlıca değerlerimizdir.

Misyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren, Bir Şirket Olarak Anılmak.

Vizyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.

0
Yıllık Tecrübe
0 kg
Üretim / Yıl
0
Çalışan İstihdamı
0 %
Müşteri Memnuniyeti